Olympica Center

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Wenge 119.990,- Kč / 1 ks
    Doprodejová cena 74.990,-Kč / 1 ks

Centr 3-pásmový reprosystém

Základní informace

Barevné provedení - Wenge - originál balení - POSLEDNÍ KUS.

Tato reprosoustava je určena především jako centr v systému domácího kina, složeného z reprosoustav řady Olympica. Pro tuto řadu jsou charakteristické nejen luxusně zpracované ozvučnice s vylepšenou technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, kombinující ušlechtilou dýhu či klavírní lak s kůží, ale hlavně použití firemních měničů se špičkovými technologiemi, odvozenými z referenčních modelů.

Třípásmová konstrukce, osazená 1x “Arrow Point” DAD vysokotónovým reproduktorem, 1x středotónovým reproduktorem s 8 cm membránou a 1x basovým reproduktorem s 15cm membránou ze směsi celulózové drti a přírodních vláken. Basreflexové vyústění je řešeno tak, aby při proudění vzduchu nevznikaly slyšitelné turbulence.

Technické parametry

Model Olympica Center
Koncepce 3-pásma, basreflex s paralaminárním prouděním
Vysokotónový reproduktor 1x Sonus faber “Arrow Point” DAD (Damped Apex Dome - spojení výhod klasického kalotového reproduktoru a prstencového zářiče) s 29mm cívkou a neodymiovým magnetem.
Středotónový reproduktor 1x Sonus faber M8XTR s 8 cm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken, potaženou viskózním lakem. CCAW cívka a magnetický systém se třemi Kellog/Goeller kroužky. 
Basový reproduktor 2x Sonus Faber W15XTR s 15cm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken, potaženou viskózním lakem. CCAW cívka a magnetický systém se třemi Kellog/Goeller kroužky. 
Dělící frekvence 250 Hz - 2.500 Hz
Frekvenční rozsah 50 Hz – 30.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M) 88 dB SPL
Jmenovitá impedance 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 50W – 300W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5) 22V rms
Rozměry (V x Š x H) 230 x 649 x 353 mm
Hmotnost 17  Kg