Homage Generation 5°

Oceňovaná kolekce Homage vstupuje do další generace. Ikonický design Sonus faber vzdává hold titánům hudební historie. Průkopnická technologie přináší pocit živé hudby do každého poslechového prostoru. Homage spojuje moderní umělecké umění se špičkovými inovacemi a povyšuje zážitek z poslechu na novou úroveň.

DĚDICTVÍ
Sonus faber Homage navazuje na staletou historii italských hudebních inovací. S přihlédnutím k mistrovským řemeslníkům napříč staletími - Andrea Amati, Santo Serafino a Giuseppe Guarneri - Homage ctí hudební dědictví prostřednictvím bezkonkurenční kombinace zvukové kvality a designu.

TECHNOLOGIE
Nejnovější generace modelu Homage je charakteristická špičkovou technologií. Každé vylepšení zvyšuje zvukový výkon modelu Homage a zároveň zachovává nedotčené hudební detaily. Výsledkem je transformativní trojrozměrný zvuk, který napodobuje pocit živého vystoupení v jakémkoli prostoru.

DESIGN
Úžasný design je základním kamenem řady Homage. Nejnovější generace spojuje starosvětské řemeslné umění s moderní elegancí. Ikonické dřevěné skříňky Homage ve tvaru loutny jsou nyní k dispozici ve třech úžasných povrchových úpravách: Grafit, Wengè a Red.