MI502

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 149.990,- Kč / 1 kus

2-kanálový výkonový zesilovač

Základní informace

* Všestranný zesilovač zvuku pro zákaznické instalace
* 500 W do 8 ohmů
* 800 W do 4 ohmů
* Možnost montáže do racku 2U
* Snímání signálu
* Power Guard® a Sentry Monitor™

Dvoukanálový digitální zesilovač MI502 je flexibilní komponent a vítaný doplněk pro zakázkové instalované systémy domácího audia nebo domácího kina. Poskytuje světově proslulou kvalitu zvuku McIntosh s výkonem 500 W do 8ohmových reproduktorů nebo 800 W do 4ohmových reproduktorů. Používá vysoce technologicky vyspělé digitální spínané zesilovače s uzavřenou smyčkou a odolné napájecí zdroje, které vytvářejí výkonnostní úrovně zřídkakdy slyšitelné u zakázkově instalovaného audia.

Možnosti využití všestranného přehrávače MI502 v systému domácí zábavy jsou téměř neomezené. Lze jej použít k napájení levého a pravého předního reproduktoru v domácím kině; k napájení dvou nástěnných subwooferů; dvojice MI502 může napájet tři přední kanály domácího kina a jeden subwoofer; nebo k napájení dvojice venkovních reproduktorů pro případ, že se párty dostane až ven. Kromě toho lze sadu několika zesilovač MI502 použít k napájení reproduktorů distribuovaného zvuku instalovaných po celém domě.

Zesilovač MI502 je možné namontovat do racku a má montážní výšku 2U, což usnadňuje jeho instalaci do rozvaděče zařízení pomocí přiložených montážních konzol (montážní konzoly jsou odnímatelné pro instalaci do jiných než rackových skříní). Jako vysoce účinný zesilovač třídy D nevyžaduje k udržení nominální provozní teploty hlučné chladicí ventilátory, takže jediné, co z něj uslyšíte, je úžasně znějící zvuk, kterým ohromíte sebe i své hosty.

Na předním panelu jsou dva modré wattmetry McIntosh, které zobrazují výstupní výkon každého kanálu, zatímco vícebarevné indikátory LED zobrazují stav každého kanálu. Zadní panel obsahuje dvojici symetrických a nesymetrických vstupů pro připojení MI502 k vašemu předzesilovači. Pro připojení reproduktorů je k dispozici dvojice našich standardních 5cestných reproduktorových terminálů.

Model MI502 obsahuje mnoho designových prvků McIntosh včetně černého skleněného předního panelu, našich žádaných modrých wattmetrů, osvětleného loga McIntosh a známých tvarů zvýrazněných stříbrným lemováním. Obraťte se na svého prodejce nebo integrátora a zjistěte více informací o přidání MI502 do vaší vlastní audioinstalace.

Technické parametry

Model

MI502

Výkon na kanál

500W při 8 Ohm / 800W při 4 Ohm

Počet kanálů

2

Celkové harmonické zkreslení

0.05%

Odstup signál/ šum pod jmenovitým výkonem

98dB

Činitel tlumení

>85 (8 ohm) / >45 (4 ohm)

Jmenovité frekvenční pásmo

20Hz to 20kHz

Frekvenční charakteristika (pokles) 20Hz  - 20kHz

 +0, -0.9dB

Dálkové spínání po kabelu

Ano

Multikanálový kabel DB25 kabel

Ne

Konfigurace obvodů

Closed loop digital switching

Provedení

Digitální

Zapojení do můstku

Ne

Mono paralelní zapojení

Ne

Autoformer technologie

Ne

Ručičkové indikátory

Ne

Vypínání podsvícení

Ne

Symetrické vstupy

Ano

Podsvícení

Přímé LED

Styl šasi

2U pro instalace

Výstupní terminály

5-cestné reproterminály McIntosh

Rozměry (Š x V x H)

44.45cm (48,3 včetně instalačních uší) x  11cm (včetně nožiček) x 53.3cm (včetně čelního panelu a propojovacích kabelů)

Hmotnost

9,8 kg