LB200

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 44.990,- Kč / 1 kus

SVĚTLO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Základní informace

 

Strávili jste spoustu času vytvářením krásného domácího audiosystému McIntosh jen proto, abyste ho zničili nevzhledným set-top-boxem, satelitním přijímačem nebo jinými elektronickými komponenty, které nevypadají prémiově? Pak by světelný box LB200 mohl být přesně tím, co potřebujete k vylepšení vzhledu svého stereofonního systému.

Zadní strana modelu LB200 je velmi jedinečná. Odnímatelný panel umožňuje přístup k velkému úložnému prostoru o rozměrech 41 cm na šířku x 11,25 cm na výšku x 34,2 cm do hloubky uvnitř LB200, kam lze umístit neatraktivní komponenty, a tím odlehčit a zároveň zkrášlit systém domácí zábavy. Po sejmutí panelu se v zadní části otevře otvor o rozměrech 35,5 cm x 6,7 cm; pokud se do tohoto otvoru něco nevejde, ale přesto se to vejde do úložného prostoru, pak lze horní část snadno sejmout a předmět(y) do LB200 umístit. Na zadní straně jsou malé vyhrazené otvory pro upevnění kabelů.

Pro ovládání a obsluhu zařízení umístěných uvnitř LB200 je součástí dodávky sada infračerveného přijímače, která je úhledně nainstalována uvnitř úložného prostoru. Mimořádně široké okno IR senzoru na přední straně LB200 přijímá příkazy dálkového ovládání a předává je prostřednictvím přijímače zařízením uvnitř LB200. Ve většině případů budou RF a Wi-Fi příkazy schopny projít přes LB200 bez výrazné ztráty signálu.

Přední strana modelu LB200 nenechává nikoho na pochybách, že se jedná o značku McIntosh. Dává každému, kdo se podívá na váš domácí audiosystém, najevo, odkud pochází a jak byl vyroben, protože hrdě zobrazuje velké, podsvícené logo McIntosh a prohlášení "Handcrafted In The USA Since 1949" jako čestný odznak. I když nemáte žádné zařízení, které byste do LB200 umístili, jeho samotný přední panel z něj může udělat důstojný doplněk vašeho systému.

LB200 má přibližně stejnou velikost jako přehrávač CD McIntosh a snadno se vejde do jakéhokoli standardního audio/video stojanu, na kus nábytku nebo se snadno umístí na další zařízení McIntosh. Horní, spodní a boční strana LB200 je vybavena množstvím větracích otvorů, které umožňují odvádět teplo generované zařízeními umístěnými uvnitř.

Na zadní straně je vstup a výstup Power Control, takže můžete LB200 plynule zapínat a vypínat spolu s ostatními komponenty McIntosh; místo Power Control lze použít vypínač na zadním panelu. Model LB200 se vyznačuje nadčasovou estetikou značky McIntosh v podobě osvětleného černého skleněného předního panelu a hliníkových koncovek.

Technické parametry

Rozměry zařízení (š x v x h):
(rozměry: 44,45 cm x 15,24 cm x 39,05 cm)

Rozměry úložného prostoru (š x v x h):
41 cm x 11,25 cm x 34,2 cm

Přístupové rozměry zadního panelu (š x v):
35,5 cm x 6,7 cm

Hmotnost zařízení:
6,4 kg