MB25

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 20.990,- Kč / 1 kus

Bluetooth přijímač

Základní informace

MB25

• Snadný způsob streamování do zařízení McIntosh z jakékoli doby
• Bluetooth 5.0, pokročilé kódování zvuku (AAC), Qualcomm aptX HD a aptX Low Latency.
• Použití jako vysílač nebo přijímač
• Výběr vstupu na předním panelu
• Zobrazení rozlišení signálu a typu připojení
• Analogové a digitální vstupy a výstupy - včetně symetrických připojení
• Malé rozměry - ne o moc větší než smartphone

 

PŘEKLENUTÍ ROZDÍLU MEZI POHODLNÝM STREAMOVÁNÍM A DOKONALÝM ZVUKEM
Streamování hudby přímo z telefonu do domácího audiosystému přes Bluetooth® nabízí bezkonkurenční pohodlí. Mnohé zvukové systémy s technologií Bluetooth však postrádají prvotřídní kvalitu zvuku, která je nezbytná pro skutečnou úctu k vaší cenné hudební sbírce. Objevte MB25, řešení, které mění pravidla hry a je navrženo tak, aby překlenulo propast mezi pohodlím a dokonalým zvukem.

STREAMOVÁNÍ BLUETOOTH AUDIOFILSKÉ TŘÍDY
Přijímač Bluetooth MB25 je sofistikované řešení šité na míru náročným audio nadšencům, které umožňuje bezproblémově integrovat funkce streamování přes Bluetooth do špičkového domácího audio systému McIntosh i jiných výrobců z jakékoli doby. Ať už vlastníte historický stereofonní systém po mnoho desetiletí, nebo máte novější komponenty, MB25 pozvedne váš zvukový zážitek tím, že zmodernizuje vaši sestavu. Kompaktní MB25, vyrobený podle nejvyšších standardů výkonu, promění váš audiosystém ve všestranné centrum pro poslech digitální hudby z vašeho chytrého telefonu, cloudových účtů a preferovaných streamovacích služeb.

Model MB25 je navržen jako kompaktní samostatná jednotka s relativně malými rozměry a ke svému provozu nevyžaduje žádné aplikace třetích stran, což zajišťuje bezproblémový provoz. Funguje jako vysílač/přijímač a může se pochlubit technologií Bluetooth třídy 1, která poskytuje bezkonkurenční konektivitu s audio zařízeními bez kompatibility Bluetooth. S přenosovým dosahem až 45,7 metru a rozšířeným o externí anténu zaručuje MB25 optimální výkon při vysílání i příjmu audio signálů.

UŽITEČNÉ INFORMACE O ZVUKOVÉM SIGNÁLU
Model MB25, nástupce oblíbeného modelu MB20, si zachovává všechny funkce modelu MB20 a zároveň přináší vylepšení pro lepší uživatelský zážitek. Mezi jeho vylepšení patří zejména osvětlený přední skleněný panel, který poskytuje informace o rozlišení audio signálu a typech připojení. Model MB25 také nabízí flexibilitu výběru požadovaného vstupu v režimu vysílání, což vám dává větší kontrolu nad zvukovým zážitkem. Nakonec byla přidána funkce Power Control, takže jej lze snadno zapnout a vypnout spolu se zbytkem systému.

BOHATÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
MB25 je pozoruhodně všestranný a nabízí řadu vstupů a výstupů, které umožňují různé konfigurace systému. Možnosti analogového připojení zahrnují symetrické i nesymetrické stereofonní vstupy a výstupy. Pro digitální připojení k systému, například pro použití s externím digitálně-analogovým převodníkem (DAC), má koaxiální i optické vstupy a výstupy.

TECHNOLOGIE BLUETOOTH 5.0
MB25 využívá technologii Bluetooth 5.0 a podporuje vysoce kvalitní kodeky, jako je Advanced Audio Coding (AAC) a Qualcomm® aptX™ HD, které zajišťují nekompromisní reprodukci zvuku. Model MB25 je vybaven vysoce výkonným 32bitovým D/A převodníkem pro režim přijímače a špičkovým analogově-digitálním převodníkem (ADC) pro režim vysílače, takže zachovává nekompromisní kvalitu zvuku a integritu signálu.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ: PŘIJÍMAT NEBO VYSÍLAT
MB25 může fungovat buď jako přijímač, nebo jako vysílač Bluetooth (ale ne jako obojí současně). Stačí nastavit přepínač na zadním panelu do správné polohy pro požadované použití. V režimu přijímače můžete do MB25 přenášet zvuk z kompatibilních zařízení Bluetooth a poté pomocí různých výstupních připojení přehrávat zvuk prostřednictvím zvukového systému. Případně můžete v režimu vysílače streamovat hudbu ze zdrojů fyzických médií, jako jsou disky CD nebo vinylové desky, do sluchátek nebo reproduktorů podporujících technologii Bluetooth.

Pro integraci více systémů v domácnosti nabízí MB25 pohodlné řešení, které umožňuje snadnou bezdrátovou distribuci zvuku mezi systémy jednoduchým připojením MB25 ke každému systému. Pokud již máte MB20, pak jej můžete použít ve spojení s MB25 k dosažení této konfigurace pro více místností a více systémů.

MB25 je zasazen do elegantního hliníkového zakázkového šasi s černým skleněným předním panelem s osvětleným logem a vyzařuje sofistikovanost. Model MB25 je navržen pro bezproblémovou integraci se systémy McIntosh i jinými systémy a obsahuje napájecí zdroj pro montáž na stěnu s adaptéry pro globální kompatibilitu.

 

Technické parametry

Model

MB25

Verze Bluetooth

5.0

Podporované protokoly

A2DP, SBC, AAC, aptX, aptX Low Latency, aptX HD

Symetrické vstupy

1x

Symetrické výstupy

1x

Nesymetrické vstupy

1x

Nesymetrické výstupy

1x

Digitální koaxiální vstupy

1x

Digitální koaxiální výstupy

1x

Digitální optické vstupy

1x

Digitální optické výstupy

1x

Vstupní digitální formáty

PCM

Vstupní rozlišení

až 24-Bit/192kHz

Výstupní rozlišení

až 24-Bit/96kHz

Power Control vstup

1x

Power Control výstup

1x

Rozměry (Š x V x H)

24 x 6,35 (vč. antény) x 10,1 cm

Hmotnost

1,6 kg