AS125

McIntosh AS125 McIntosh AS125
  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 84.990,- Kč / 1 ks

Podstavec pod koncový zesilovač

 

Základní informace

AS125 - podstavec pod koncový zesilovač

• Lze použít s různými audio komponenty McIntosh
• Vyrobeno z masivního bílého jasanu pocházejícího z udržitelných zdrojů
• Černé moření s katalyzovaným vrchním lakem

Stojan pro zesilovače AS125 představuje dokonalý způsob, jak vystavit monoblokové zesilovače McIntosh, jako jsou současné modely MC2KW, MC1.25KW, MC611, MC3500 Mk II a MC2301 nebo jakékoli předchozí modely. Model AS125 je vyroben z masivního bílého jasanu pocházejícího z udržitelných zdrojů. Je zkonstruován technikou čelního lepení s vrchní hranou, která zajišťuje extrémní pevnost, odolnost a stabilitu. Jasan je neuvěřitelně pevný a trvanlivý a odolný proti poškrábání a promáčknutí.

Model AS125 je dokončen několika vrstvami černého mořidla s vrchním katalyzovaným lakem, který dodává povrchové úpravě větší živost a hloubku, jež se dokonale hodí k černému skleněnému přednímu panelu a černému šasi, které se vyskytují u komponentů McIntosh. Je vybaven 7,62 cm silnou dřevěnou deskou, která pevně drží vaše zařízení. Samotný stojan váží 12,2 kg - znak pravého stojanu pro zesilovače McIntosh.

Stojan AS125 není určen pouze pro monofonní zesilovače, ale můžete jej použít i pro stereofonní zesilovač McIntosh, integrovaný zesilovač a další komponenty domácího stereofonního systému. Je dlouhý přibližně 45,7 cm - dostatečně dlouhý na to, aby bezpečně zachytil nohy téměř jakéhokoli audio komponentu McIntosh (viz téměř 76,2 cm dlouhý stojan na zesilovač AS901 pro extra hluboké produkty). Nohy mají na spodní straně ochrannou podložku, která chrání podlahu a minimalizuje vibrace.

Na přední straně stojanu AS125 je umístěna čelní deska s logem McIntosh. Stejně jako u prakticky všech výrobků McIntosh lze logo na stojanu zesilovače zeleně podsvítit prostřednictvím portů Power Control umístěných na zadní straně. Aby bylo možné všestranně propojit Power Control se zbytkem vašeho domácího audiosystému, jsou součástí balení vstupní i výstupní konektory.

Dřevěná část stojanu zesilovače je vyrobena společností Symbol Audio, která získala status Silver Exemplary od organizace Sustainable Furnishings Council. Konečná montáž, balení a přeprava se provádí v továrně McIntosh v Binghamtonu ve státě New York.

Technické parametry


Model AS125
Rozměry 45.2cm x 10.3cm x 45.7cm
Váha 12,3 kg