AS901

McIntosh AS901 McIntosh AS901
  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 99.990,- Kč / 1 ks

Podstavec pod koncový zesilovač

 

Základní informace

AS901 - podstavec pod koncový zesilovač

• Speciálně navrženo pro dual-mono zesilovač MC901
• Vyrobeno z masivního bílého jasanu pocházejícího z udržitelných zdrojů
• Černé moření s katalyzovaným vrchním lakem

Poskytněte svému dual-mono zesilovači McIntosh MC901 odpovídající základnu, kterou si zaslouží, pomocí stojanu pro zesilovač McIntosh AS901.

Stojan AS901 je speciálně navržen pro použití se zesilovačem MC901, dokonale jej doplňuje a hrdě jej vystavuje. Stojan AS901 je vyroben z masivního bílého jasanu pocházejícího z udržitelných zdrojů, který je neuvěřitelně pevný, trvanlivý a odolný proti poškrábání a promáčknutí. Je zkonstruován technikou čelního lepení s vrchní hranou, která zajišťuje extrémní pevnost, odolnost a stabilitu.

Model AS901 je opatřen několika vrstvami černého mořidla a vrchním katalyzovaným lakem, který dodává povrchové úpravě živost a hloubku. Aby dřevěná část modelu AS901 pevně udržela 81,6 kg a neprohýbala se ani neohýbala, má tloušťku 7,62 cm. A aby byl stojan pro zesilovače McIntosh ten pravý, má sám o sobě značnou hmotnost 18,6 kg.

Nožky stojanu AS901, které mají na spodní straně ochrannou podložku chránící podlahu a minimalizující vibrace, jsou stejné jako u modelu MC901. Jsou umístěny ve stejné relativní poloze jako nožičky na modelu MC901, takže nožičky modelů MC901 a AS901 budou vzájemně dokonale sladěny. Tento účelný konstrukční prvek umožňuje, aby zesilovač a stojan na zesilovač při spárování dokonale ladily.

Přední strana zesilovače AS901 má po celé šířce štěrbinu, ve které je umístěn osvětlený čelní panel s logem McIntosh. Stejně jako na zesilovači lze logo na stojanu podsvítit zeleně prostřednictvím portu Power Control umístěného na zadní straně. K dispozici jsou vstupní i výstupní konektory, které umožňují všestranné připojení Power Control ke zbytku domácího audiosystému.

Dřevěná část stojanu zesilovače je vyrobena společností Symbol Audio, která získala status Silver Exemplary od organizace Sustainable Furnishings Council. Konečná montáž, balení a přeprava se provádí v továrně McIntosh v Binghamtonu ve státě New York. 

Technické parametry


Model AS901
Rozměry 45.2cm x 10.3cm x 75.7cm
Váha 18,9 kg