Sonus faber IbizaSpolečnosti Sonus faber a McIntosh Laboratory, Inc s potěšením oznamují debut zážitků z Live Cave v Six Senses Ibiza. 

 

Tři jedinečné prostory - Cave Royal, Cave Suite 906 a Live Cave - jsou vybaveny působivou řadou komponentů McIntosh a Sonus faber, které vytvářejí zcela bezkonkurenční poslechový zážitek na Ibize, která již dlouho funguje jako útočiště pro špičkové světové interprety a hudební mánie.

"Audiosystémy McIntosh a Sonus faber jsou již po desetiletí nejlepší volbou hudebních producentů, hudebníků a fanoušků," řekl Charlie Randall, spoluvýkonný ředitel McIntosh Group, mateřské společnosti McIntosh a Sonus faber. "Partnerství se společností Six Senses Ibiza, které má přinést jedinečný zážitek do tak vlivného města, které je známé živou hudbou, bylo logickou volbou. Těšíme se na další rozšiřování míst, kde si milovníci hudby mohou vyzkoušet produkty McIntosh a Sonus faber, počínaje opravdu neuvěřitelnými Six Senses Ibiza Caves."

Produkty McIntosh a Sonus faber budou použity k vybavení tří jedinečných prostor v resortu - Cave Royal, Cave Suite 906 a Live Cave.

Cave Royale je dokonalá jeskyně pro pořádání večírků s klavírem, velkorysým vnitřním i venkovním obytným prostorem a plnohodnotným barem. Cave Royale je pulsem resortu, který bez námahy vytváří svobodomyslnou atmosféru ibizských festivalů, a může se pochlubit záviděníhodným zvukovým systémem včetně Sonus faber Il Cremonese, zesilovače McIntosh MC462, předzesilovače McIntosh C53 a gramofonu McIntosh MT10 Precision.

Cave Suite 906 je únikem do neobyčejného prostředí. Apartmá Cave Suite 906 je zabudované do útesu a nabízí velkou terasu, která vede až k vodní hladině, široký výhled na moře a přenosný zvukový zážitek díky Sonus faber Serafino Tradition a integrovanému zesilovači McIntosh MA8900.

V jeskyni Live Cave se konají živá vystoupení, akce a seance začínajících umělců a také rozsáhlá sbírka vinylů. Díky své záviděníhodné poloze je jeskyně Live Cave tím nejlepším místem, kde můžete pozorovat svět a zároveň se kochat výhledem na třpytivé vody zálivu Xarraca. V noci ožívá díky působivému kalendáři živých vystoupení, akcí a setkání začínajících umělců, kteří představují kultury z celého světa. Jako nové srdce Ibizy se v něm proměňuje krajina a přírodní rytmy pomocí špičkového vybavení od společnosti McIntosh.

"Partnerství mezi Six Senses Ibiza, Mcintosh a Sonus faber nemůže být synergičtější, protože všechny tři značky usilují o špičkový zážitek z vizuálního i zvukového hlediska," řekl Shivas Howard-Brown, hudební ředitel Six Senses Ibiza. "Instalace nejlepších produktů Mcintosh a Sonus faber ve své třídě umožňuje společnosti Six Senses Ibiza poskytovat nejúchvatnější a nejpoutavější poslechové zážitky, které přispívají k regeneračnímu zaměření všech zážitků nabízených v Six Senses."

V současné době je možné si rezervovat prostory Cave Royale a Cave Suite 906. V létě 2022 bude zahájen program živých vystoupení, akcí a setkání s novými umělci v jeskyni Live Cave.