Sonus faber SUPREMALegendární italský výrobce připravil ke svým 40. narozeninám lahůdku pro ty nejnáročnější!

 

Nepřekonatelný zvuk

Suprema je dosud nejambicióznějším projektem společnosti Sonus faber a odráží vrchol zvukového inženýrství. Vychází z odkazu řemeslného designu a neúnavné snahy o dokonalost, Suprema je poctou 40. výročí značky, která se věnuje posouvání hranic zvukové dokonalosti.

 

sf suprema 01

 

PŘESAHUJE BĚŽNÉ HRANICE
Suprema se skládá ze sofistikovaného čtyřsloupového systému - dvou hlavních ozvučnic a dvou subwooferů, doplněných o externí elektronickou frekvenční výhybku. Tato nová konstrukce byla průkopnicky navržena týmem vývojářů společnosti Sonus faber s cílem posunout zvukový výkon na novou úroveň dokonalosti.

 

Sonus faber Suprema

 

PŘEPRACOVANÉ DĚDICTVÍ
Dva hlavní sloupy modelu Suprema přebírají charakteristický tvar loutny Sonus faber, který byl původně představen v roce 1993 u modelu Guarneri.

Tento ikonický design představuje optimální řešení pro zvýraznění virtuální zvukové scény a zároveň hladké splynutí s pozadím. Dva subwoofery naopak přebírají eliptický tvar Stradivari, který je nejvhodnější pro reprodukci nízkých frekvencí.

 

Sonus faber Suprema

 

INOVATIVNÍ KOMBINACE MĚNIČŮ
Každý ze dvou hlavních sloupů systému Suprema je 4,5 pásmový systém, který kromě 8 předních reproduktorů využívá 2 reproduktory zadní - 4 basové měniče s dvojitým měničem, 1 středový reproduktor, 1 středobasový reproduktor s membránou Camelia, 1 středovýškový reproduktor a 1 supervýškový. Zadní reproduktory zlepšují vnímání prostorové informace a rozptyl, zatímco kombinace předních reproduktorů umožňuje bezkonkurenční reprodukci zvuku na všech frekvenčních úrovních.

 

 

HLAS SONUS FABER, VYLEPŠENÝ
Při vývoji systému Suprema byla věnována pečlivá pozornost zachování a posílení charakteristického přirozeného zvuku společnosti Sonus faber. Konfigurace výškových a středotónových reproduktorů se vyvíjí do tří zcela nových prvků: jeden středotónový reproduktor s membránou z celulózové buničiny, nový středovýškový reproduktor s upravenou hedvábnou kopulkou a nový supervýškový reproduktor s upravenou hedvábnou kopulkou.

 

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SPECIFIKACE PRODUKTU SUPREMA

HLAVNÍ OZVUČNICE: 4,5 pásmový uzavřený box

SUBWOOFER: uzavřený box s pasivním subwooferem

Doporučený výkon zesilovače

HLAVNÍ OZVUČNICE: 100 W -700 W

SUBWOOFER: 500 W -2000 W

Externí frekvenční výhybka

Plně diskrétní - čistě analogový Stereo/Mono aktivní modul

 

VRCHOL DESIGNU SPOLEČNOSTI SONUS FABER

Suprema je k dispozici ve čtyřech standardních povrchových úpravách a s řadou možností personalizace. Každý pár je navržen tak, aby esteticky ladil se svým subwooferem a externím modulem frekvenční výhybky.

 

sf suprema 04

Červená dřevěná ozvučnice ve vysokém lesku - italská kůže - karbonová vlákna - masivní hliník

sf suprema 05

Grafitová dřevěná ozvučnice s vysokým leskem - italská kůže - karbonová vlákna - masivní hliník

sf suprema 06

Dřevěná ozvučnice wenge ve vysokém lesku - italská kůže - karbonová vlákna - masivní hliník

sf suprema 07

Ozvučnice v dekoru ořechového dřeva s vysokým leskem - italská kůže - karbonová vlákna - masivní hliník

 

Zaujal vás nekompromisní systém Sonus faber Suprema? Kontaktujte některého z našich partnerů!