McIntosh předzesilovačAmerická legenda představuje dva nové předzesilovače.

 

Společnost McIntosh Laboratory, Inc., přední značka v oblasti špičkového zvuku, hrdě oznamuje uvedení svých nejnovějších mistrovských děl: polovodičového předzesilovače C55 a lampového předzesilovače C2800. Tyto předzesilovače, vytvořené pro nejnáročnější audiofily, kombinují špičkovou technologii s nadčasovým designem a slibují jedinečnou zvukovou cestu.

Polovodičový předzesilovač C55

Polovodičový předzesilovač C55 je ztělesněním zvukové dokonalosti, navržený tak, aby zaujal audiofily, hudební nadšence i oddané příznivce značky McIntosh. Jako nositel inovací zdědil odkaz svého mnohokrát oceněného předchůdce C53 a povýšil domácí audio zážitek do nových sfér zvukové nirvány. Díky preciznímu inženýrství a řemeslnému zpracování se model C55 hrdě hlásí ke své pozici lídra v oboru. Model C55 je vybaven 8pásmovým analogovým ekvalizérem, který umožňuje přesné vyladění hudby a vytváří tak individuální zvukový zážitek - v případě potřeby lze ekvalizér obejít.

Elektronkový předzesilovač C2800

Lampový předzesilovač C2800 je ztělesněním spojení zvukové vášně a technické preciznosti a je vytvořen tak, aby potěšil i ty nejnáročnější audiofily. C2800 přináší poslechový zážitek, který překonává očekávání, a zaslouží si místo skutečného mistrovského díla McIntosh.

Srdcem modelu C2800 jsou metodicky navržené elektronkové obvody. C2800 využívá nejmodernější konstrukční řešení, která zcela eliminují šum a zkreslení a snižují je na nepatrnou úroveň. Jeho čtyři vakuové lampy neboli elektronky poskytují poslechový zážitek, který překonává očekávání. Model C2800 nabízí zvukový zážitek na míru, aby optimalizoval výkon podle individuálních požadavků každého uživatele. Elektronické obvody korekcí basů a výšek umožňují nastavení úrovně hlasitosti nízkých a vysokých frekvencí v přesných krocích po 1 dB. Kromě toho si C2800 pamatuje nastavení bypassu tónových obvodů pro každý vstup.

Společné funkce modelů C55 a C2800

Každý z předzesilovačů se může pochlubit ohromujícími 16 vstupy, včetně 9 analogových a 7 digitálních připojení, což z nich činí nervové centrum každého audio systému. Od analogových po digitální vstupy, C55 a C2800 pojmou nepřeberné množství zdrojů, včetně gramofonů prostřednictvím nastavitelných gramofonových vstupů spolu s audiofilní technologií DAC pro dokonalé zpracování digitálního zvuku.

Díky třem sadám stereofonních symetrických a nesymetrických výstupů nabízejí modely C55 a C2800 bezkonkurenční flexibilitu při připojení k výkonovým zesilovačům. Jejich inovativní konstrukce umožňuje konfigurace bi-amping a personalizované zvukové zážitky přizpůsobené preferencím každého posluchače. Procesorová smyčka , která nebyla u několika posledních generací předzesilovačů McIntosh k dispozici, se vrací a umožňuje bezproblémovou integraci externích procesorů.

Nová aplikace McIntosh Connect

Kromě použití přiloženého dálkového ovladače nebo ovládacích prvků na předním panelu mají uživatelé možnost připojit C55 a C2800 k domácí síti a odemknout si svět možností ovládání prostřednictvím nové bezplatné aplikace McIntosh Connect (její dostupnost je plánována na duben 2024), která je k dispozici pro zařízení Android i Apple. Pomocí aplikace Connect mohou uživatelé bezproblémově ovládat klíčové funkce, přijímat aktualizace firmwaru a vylepšovat zážitek z poslechu díky dalšímu pohodlí.

 

Vše o tranzistorovém modelu C55 najdete ZDE.

Vše o elektronkovém modelu C2800 najdete ZDE.