McIntosh předzesilovačItalské luxusní reprosoustavy v nové generaci.

 

Sonetto G2, druhá generace oceňované řady Sonetto, je první kolekcí, která obsahuje akustické technologie speciálně navržené pro ultimativní systém Suprema, elitní vlajkovou loď katalogu Sonus faber. Název Sonetto je odvozen od sonetu - nejstarší italské básnické skladby - a je zároveň opředen tradicí i technologickým vývojem.

SPOJENÍ TRADICE A INOVACE

Inovace, řemeslné zpracování a elegance jsou nadčasové základy, na kterých stojí odkaz společnosti Sonus faber. Řada Sonetto G2 zdědila technologické pokroky vyvinuté v modelu Suprema a zahrnuje základní filozofii designu s vědecky podloženým odhodláním dosáhnout zvukové dokonalosti.

ITALSKÁ POEZIE
Sonetto G2 je odvozeno od italského slova „sonet“, což znamená „malá píseň“, a vzdává hold bohatým tradicím Itálie i společnosti Sonus faber. Každý jednotlivý reproduktor, který se vyznačuje jejich charakteristickým řemeslným zpracováním a inovativním designem, je navržen speciálně pro tuto kolekci.

ZNÁMÝ DESIGN, VYLEPŠENÝ
Ozvučnice ve tvaru loutny, ikonický designový prvek společnosti Sonus faber, kombinují estetickou eleganci s vysoce věrným zvukem a optimalizují rozptyl zvuku pro pohlcující poslech. Sonetto G2 se zaměřuje na přírodní materiály, věrný tradici společnosti Sonus faber, a navazuje na inovativní konstrukci vnitřních komor Suprema z korku a středobas Camelia. Využitím akustických vlastností korku zvyšují reproduktory rozlišení středních a vysokých frekvencí a kvalitu přirozeného zvuku. Známé kvalitní dřevěné ozvučnice byly navíc vylepšeny novou betonovou základnou, která zajišťuje vynikající stabilitu a lepší řízení vibrací.

ZVUK SONUS FABER. VÁŠ PROSTOR.
Série Sonus faber Sonetto G2 se skládá ze sedmi základních modelů a představuje univerzální řešení pro nejrůznější poslechová prostředí.

BEZKONKURENČNÍ ČISTOTA ZVUKU PRO KAŽDÉHO
Sonetto G2 jsou vybaveny celou řadou technogií a jsou pečlivě navrženy tak, aby každému posluchači poskytovaly čistý přirozený zvuk.

STŘEDOTÓNOVÝ REPRODUKTOR CAMELIA

Středotónový reproduktor Camelia, poprvé vyvinutý pro ultimativní model Suprema, je vybaven rozpoznatelnou membránou inspirovanou tvarem květu kamélie, která zůstala nelakovaná, aby byla zajištěna naprostá čistota zvuku, a je umístěna na jedinečném organickém koši.

Její zvláštní tvar se vyhýbá rezonancím, které se obvykle vyskytují u membrán kruhového tvaru, a umocňuje charakteristiku přirozeného zvuku společnosti Sonus faber. Hliníkový fázový nástavec umožňuje optimalizovat frekvenční odezvu a čistotu, a to jak v ose, tak mimo ni. Středotónový reproduktor Camelia se nachází u modelů Sonetto VIII, Sonetto V a Sonetto Center.

KORKOVÁ PRACOVNÍ KOMORA

Dědictví reproduktorů Suprema společnosti Sonus faber žije dál v inovativní konstrukci korkové pracovní komory, která je součástí modelů Sonetto V a Sonetto VIII. Díky této technologii zvyšují reproduktory Sonetto V a Sonetto VIII rozlišení středních frekvencí a kvalitu přirozeného zvuku. Je navržena v čistě organickém tvaru a zajišťuje plynulý tok zvukových vln v komoře. Eliminací pravidelných stěn dosahují reproduktory optimální akustiky, což umožňuje přesnou kontrolu nad šířením zvuku a rezonancí.

OBVOD REPRODUKTORU S KVĚTINOVÝM VZOREM

Obvod wooferů a středobasů je opatřen jedinečným vzorem kamélie, který nejenže dodává vizuální estetice jedinečnou eleganci, ale také pomáhá snižovat zkreslení a zlepšuje rozptyl zvuku. Membrány mají sendvičovou strukturu z papírové buničiny, která zajišťuje přesnou a dynamickou odezvu basů. Je spojena s organickým košem, optimálním pro proudění vzduchu.

HEDVÁBNÝ KOPULKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR D.A.D.

Výškový reproduktor s hedvábnou kopulkou zajišťuje čistou a detailní reprodukci vysokých frekvencí a dotváří tak bohatý a vyvážený poslechový zážitek z reproduktorů Sonetto G2.

 

Vše o nové generaci Sonus faber Sonetto G2 najdete zde.