Duetto

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Ořech 95.990,- Kč / 1 pár
    Grafit 95.990,- Kč / 1 pár
View the embedded image gallery online at:
https://epaudio.cz/sonus-faber/duetto#sigProId3c5ca1cb63

Regálová aktivní 2 pásmová reprosoustava (bez stojanů)

Základní informace

Duetto je první aktivní stereofonní bezdrátový reproduktorový systém společnosti Sonus faber. Duetto kombinuje 40 let vysoce věrného zvukového inženýrství s charakteristickými konstrukčními řadami společnosti Sonus faber v kompaktním systému.

Volitelný 1 pár stojanů (pouze v černém provedení) je k dispozici za 17 990,- Kč vč. DPH. 

 

VÝKON
Konstrukce frekvenční výhybky Duetto využívá čtyři vestavěné zesilovače a vysoce kvalitní měniče. Tato jedinečná konfigurace poskytuje výkon a zvukové nuance, které nemají ve světě bezdrátového zvuku obdoby, zejména pro nízké frekvence. 

DESIGN
Dřevěná ozvučnice Duetto ve tvaru loutny vychází z designu hudebních nástrojů. Skříň a na zakázku navržený chladič zaručují barvu zvuku a muzikálnost a zároveň zabraňují vnitřní rezonanci, čímž vytvářejí charakteristický přirozený zvuk Sonus faber.

KONEKTIVITA
Duetto jsou odborně navrženy pro analogový i digitální svět. Duetto mají certifikaci WiFi a plnou možnost digitálního připojení k populárním audio streamům, jako jsou AirPlay, Chromecast, Tidal, Spotify a Bluetooth. Pomocí HDMI a optických vstupů se snadno připojuje k televizorům, gramofonům a aktivním subwooferům.

TWEETER
Hedvábný kopulovitý výškový reproduktor, který je charakteristickým znakem systému Natural Sound společnosti Sonus faber, je doplněn vlnovým prstencem. Tato konstrukce zaručuje široký rozsah rozptylu zvuku a poskytuje optimální poslech v celé místnosti.

STŘEDOBAS
5,25" středový reproduktor z papírové buničiny je navržen na základě vyčerpávající série laboratorních simulací. Je vybaven velkým závěsem a neodymovým magnetem, aby nabídl bezproblémové střední pásmo a dosáhl nejhlubších frekvencí při kompaktních rozměrech. Středový reproduktor je uzavřen v novém organickém koši Sonus faber, který zabraňuje rezonancím a usnadňuje proudění vzduchu produkované dlouhým zdvihem měniče - zachovává čistotu a věrnost při větším množství basů a vyšší hlasitosti.

BI-AMPING
Kompaktní konstrukce reproduktoru zahrnuje dva interní zesilovače. 100W zesilovač třídy AB je určen výhradně pro napájení výškového reproduktoru, který zajišťuje přesné a hladké vysoké frekvence. Paralelně s ním pracuje 250W zesilovač třídy D, který podporuje výkon potřebný pro středobasový reproduktor a zajišťuje hluboké a silné basy.

OZVUČNICE
Skříň ve tvaru loutny nabízí tuhost a muzikálnost klasického dřevěného nástroje. Dýha se šikmým 45stupňovým náklonem vláken dřeva je k dispozici ve dvou povrchových úpravách: grafit nebo ořech.

BASSREFLEX
Zakřivená zadní část s výdechem bassreflexu umožňuje dosáhnout větší výkon u kompaktního reproduktoru a zároveň zabraňuje přehřívání. Tato konstrukce podporuje neuvěřitelný rozsah nízkých frekvencí, potlačuje úniky a snižuje odrazy zadních vln, které by mohly ohrozit poslech.

SENSO™
SENSO™ je kožený horní panel, který je dědictvím po předchůdci Omnia a umožňuje uživateli ovládat a nastavovat funkce reproduktoru, jako je hlasitost, výběr vstupu a připojení. Rozhraní bez tlačítek umožňuje uživatelům ovládat funkce přehrávání a připojení jednoduchým přejetím prstu.

ULTRAŠIROKÉ PÁSMO
Duetto jsou vybaveny technologií UWB (Ultra Wide Band), která umožňuje komunikaci mezi dvěma reproduktory. Bezdrátový přenos zabraňuje zpoždění a rušení spojení jinými domácími sítěmi. Tato technologie také zaručuje široké frekvenční spektrum pro přenos datových signálů vysokou rychlostí.

APLIKACE SONUS FABER
Aplikace Sonus faber slouží k ovládání bezdrátových produktů, jako jsou Duetto a Omnia. Aplikace umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení a snadno konfigurovat parametry poslechu a připojení. Její intuitivní používání umožňuje nejlepší možný zážitek z domácího poslechu.

 

Technické parametry

Model

Duetto

Koncepce

2 pásma, plně aktivní bi-ampingový systém

Vysokotónový reproduktor

1x 28 mm - látková kalota ve zvukovodu, feritový magnet

Středovýbasový reproduktor

1x 130 mm - neodymový magnetický systém

Dělící frekvence

1.900 Hz

Frekvenční rozsah

37 Hz – 30.000 Hz

D/A převodníky

AKM & SABRE

Zesilovače

1x 100 W (A/B - pro výšky) + 1x 250 W (D - pro středy a basy)

Konektivita

RCA (podpora linková i phono) + optika + HDMI ARC + výstup pro subwoofer

Streamování

Roon Ready + AirPlay + Chromecast + TIDAL Connect

Rozměry reprosoustav (V x Š x H)

342 x 210 x 272 mm

Hmotnost reprosoustav

6.8 kg

 

 

Média