Lumina V Amator

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Lesklá červená 83.990,- Kč / 1 pár
    Lesklý ořech 83.990,- Kč / 1 pár
    Lesklé wenge 83.990,- Kč / 1 pár

Sloupová 3-pásmová reprosoustava v edici Amator

Základní informace

Lumina V Amator je k dispozici ve třech nových lesklých provedeních: červená, wengé a ořech. Dalším stylovým detailem je dřevěné obložení ve tvaru rybí kosti.

Jedná se o vlajkový třícestný stojanový model v kolekci. Lumina V je štíhlý reproduktor s vysokým výkonem a rychlým zvukem, který je schopen nabídnout přirozený, velkorysý zvuk a emotivní zvuk pro pohlcující poslech. Model Lumina V je plný nových elektroakustických řešení.Jednoduchý a hranatý design modelů Lumina byl zvolen tak, aby zdůraznil kvalitu použitých materiálů. Tento princip minimalismu přímo vystihuje podstatu výrobku, promyšleně navrženého ve spojení s teorií, že "méně je více".

Kolekce Lumina se může pochlubit základními hodnotami společnosti Sonus faber a použitím jejích ikonických materiálů, včetně kůže, přírodního složení měničů a pravého vícevrstvého dřeva, které je k dispozici v provedení ořech a dřevo Wenge s javorovou intarzií v matné a lesklé barvě Piano Black. Všechny položky vzdávají hold historickému dědictví a jsou vyráběny v Itálii.

Kolekce je nabízena za dostupnou cenu bez kompromisů ve zvukovém výkonu, což umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber.

Nový typ frekvenční výhybky Hybrid IFF-Paracross solution s optimalizací fáze i amplitudy pro dokonalé sladění reprodukce v čase i prostoru.

 

Technické parametry

 

Model

Lumina V

Koncepce

3-pásma, basreflex

Vysokotónový reproduktor

1x 29mm membrána s technologií DAD (Damped Apex Dome).

Středotónový reproduktor

1x 150mm membrána z papíru

Basový reproduktor

2x 165mm membrána sendvičové konstrukce

Dělící frekvence

260 Hz a 2.600Hz

Frekvenční rozsah

38 Hz – 24.000 Hz

Citlivost (2.831V/1M)

89 dB SPL

Jmenovitá impedance

4 Ohm

Doporučený výkon zesilovače

50W – 300W

Rozměry (V x Š x H)

1049 x 280 x 372,6 mm

Hmotnost

22,5 Kg

 

 

Média