Lumina II Amator

  • Barevná variantaDoporučená cena
    Lesklá červená 35.990,- Kč / 1 pár
    Lesklý ořech 35.990,- Kč / 1 pár
    Lesklé wenge 35.990,- Kč / 1 pár

Regálová 2-pásmová reprosoustava v edici Amator

Základní informace

Lumina II Amator je k dispozici ve třech nových lesklých provedeních: červená, wengé a ořech. Dalším stylovým detailem je dřevěné obložení ve tvaru rybí kosti.

Kolekce Lumina od společnosti Sonus faber představuje vzrušující změnu, novinku v typickém designovém portfoliu výrobků Sonus faber, která však stále dokáže ztělesnit historii a hodnoty značky. "Jednoduchost" je ústředním prvkem identity kolekce, která si klade za cíl oslovit široké publikum a zprostředkovat luxusní hudební zážitek ve všech domácnostech Sonus faber, k čemuž přispívá dlouholetá tradice ušlechtilých materiálů a pečlivého řemeslného zpracování.

Jednoduchý a hranatý design modelů Lumina byl zvolen tak, aby zdůraznil kvalitu použitých materiálů. Tento princip minimalismu přímo vystihuje podstatu výrobku, promyšleně navrženého ve spojení s teorií, že "méně je více".

Kolekce Lumina se může pochlubit základními hodnotami společnosti Sonus faber a použitím jejích ikonických materiálů, včetně kůže, přirozeného rozložení měničů a pravého vícevrstvého dřeva, které je k dispozici v provedení ořech a dřevo Wenge s javorovou intarzií v matné a lesklé barvě Piano Black. Všechny položky vzdávají hold historickému dědictví a jsou vyráběny v Itálii.

Kolekce je nabízena za dostupnou cenu bez kompromisů ve zvukovém výkonu, což umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber.

 

Technické parametry

 

Model

Lumina II

Koncepce

2-pásma, basreflex

Vysokotónový reproduktor

1x 29mm s DKM membránou a technologií DAD (Damped Apex Dome).

Středobasový reproduktor

1x 150mm membrána z papíru

Dělící frekvence

1.800Hz

Frekvenční rozsah

55 Hz – 24.000 Hz

Citlivost (2.831V/1M)

86 dB SPL

Jmenovitá impedance

4 Ohm

Doporučený výkon zesilovače

30W – 100W

Rozměry bez stojanu (V x Š x H)

304 x 180 x 263 mm

Hmotnost

5,8  Kg


Ke stažení


 

navod k obsluze 

 

Média